Kontaktujete nás!
Jsme zde pro Vás NONSTOP
Menu

Tipy na výlety na ostrově Karpathos

Proč si půjčit auto a nejet na výlet od delegáta?

Ačkoliv je Karpathos relativně malý ostrov, míst, kam se zajet podívat, je obrovské množství. Od památek až po překrásné pláže. Pravda, na mnoho míst se můžete podívat v rámci výletu, který Vám nabídne delegát, ale to má svá úskalí.

1. Pokud jste dva a více, tak cena za výlet je za všechny cestující často vyšší, než denní půjčovné. To samé platí o lodních výletech. Je často levnější vyrazit vlastním autem a koupit si výlet třeba těsně u lodi nebo místního turistického stánku, než to kupovat s přirážkou přes delegáta

2. Na hromadném výletě jste odkázáni na ostatní a na hromadný program. Pokud se Vám někde nelíbí, musíte tam do odjezdu zůstat, pokud se Vám naopak někde líbí, budete muset dle programu za chvíli odjet

3. Vidíte jen cíl, ale krásy po cestě Vám na hromadném výletu utečou. A přitom stačí málo - pokud jedete naším autem, můžete si po cestě kdekoliv zastavit, chvilko se kochat na někde na vyhlídce, vykoupat se za den hned na několika plážích, můžete si projet vesničky po cestě, můžete se zastavit v jakékoliv taverně, která se Vám po cestě bude líbit...

Nejdražší na dovolené nejsou peníze, ale čas. Maximalizujte tedy svůj zážitek, užijte si, co nejvíce to jde, z půjčeným autem toho uvidíte a zažijete mnohem více, než na organizovaných výletech

 

Kam jsou nejhezčí výlety na ostrově Karpathos?

Zde Vám přinášíme několik tipů na to nejhezčí, co na Karpathosu můžete najít a kam se vyplatí si zajet na výlet. Pokud nevíte, kdy na Karpathos vyrazit, podívejte se i na stránku Karpathos - počasí

Pláž Apella

Pláž Apella je jedna z nej na ostrově Karpathos, najdete zde jemný písek s bílými oblázky pro pohodlné ležení i skálu a skalní bloky pro nádherné šnorchlování. Pláž je poměrně členitá, i při vyšší návštěvnosti zde lze nalézt dostatek soukromí a klidu.

Pláž Apella (odkaz se otevírá v novék okně)


Pláž Achata

Pláž Achata je něco úžasného, co byste neměli vynechat. Vysoké skály obklopující pláž malinkou romantickou pláž s čistou vodou a zelení na okolních svazích... To nemůžete nenavštívit.

Pláž Achata (odkaz se otevírá v novék okně)


Pláž Kyra Panagia

Další z unikátů ostrova Karpathos - vysoké kopce, zeleň, jemný písek s oblázky, úžasný výhled... to vše je pláž Kyra Panagia.

Kyra Panagia (odkaz se otevírá v novék okně)


Pláž Kato Lakkos

Máte-li rádi dobrodružství a romantiku, je pláž Kato Lakkos pro Vás jako stvořená :-)

Kato Lakkos (odkaz se otevírá v novék okně)


Pláž Amoopi

Rozeklané pobřeží, oblázky, jemný písek, krásný výhled - zde si přijde na své každý. Pláž Amoopi nemůžete při návštěvě ostrova Karpathos vynechat.

Pláž Amoopi (odkaz se otevírá v novék okně)


Kali Limni

Nejvyšší vrchol Karpathosu, pokud bude dobré počasí, jsou vidět i ostrovy Kréta a Rhodos. Na samotný vrchol se lze dostat pouze pěšky, ale autem se lze dostat poměrně vysoko a cestu se tak můžete hodně zkrátit.

Kali Limni (odkaz se otevírá v novék okně)


Vesnička Olympos

Dnes již legendární místo, které musí navšívit každý, kdo na Karpathos zavítá.

Vesnička Olympos (odkaz se otevírá v novék okně)


Více o Karpathosu a výletech

Překrásných míst je na Karpathosu celá řada. Moho lidí tam jezdí opakovaně každý rok a každý rok si půjčí auto a každý den dovolené jezdí a jezdí. Nemusíte pokaždé celý den jen procestovat, mnoho lidí si třeba najde krásnou osamělou pláž a jezdí pravidelně realaxovat tam, jiní se zase rádi pravidelně vracejí na svá oblíbená místa. Možností je mnoho, Lefkada je krásný ostrov, své si zde najde každý. Více o ostrově Karpathos najdete například na stránkách Karpathos v detailech, kde jsou popsaná všechna střediska, všechny pláže, všechny památky a mnoho přírodních zajímavostí.

Šetřete čas a peníze

Naše vozy Vám přistavíme po celém ostrově Karpathos, nebo na Vás budeme čekat na letišti u východu z příletpové haly. Je to jednoduché - stačí vyplnit rezervační formulář, my Vám rezervaci potvrdíme a až budete na dovolené, auto Vám přivezeme před Vaše ubytování a můžete vyrazit. Po skončení zápůjčky si poslední den večer auto u Vás zase vyzvedneme. A to je vše.

Získejte den dovolené navíc

A jak ušetřit čas a získa z dovolené více? Půjčte si auto již na letišti. Nemusíte pak čekat na ostatní a trávit čas v hromadném rozvozu, ale můžete z letadla přestouit rovnou do auta a dojet si k ubytování sami. A poslední den, zejména když máte odlet večer, místo čkání na autobus a odvoz na letiště si ještě můžete užívat moře a klidu a pohody. Zatímco Vás normálně ubytování vystěhuje a Vy čekáte na odvoz a trávíte čas v busu, se můžete ráno sbalit, naložit kufty do auat a vyrazit. Zastavíte se na nějaké oblíbené pláži, užijete si ještě moře a sluníčka a podvečer si jen v klidu dorazíte na letiště a sejdete se ostatními až v odletové hale.


Jsme si jisti, že naši nabídku shledáte výhodnou a způsob objednání a přistavení vozu plně komfortním. Nabízíme nízké ceny, které zahrnují plné pojištění, dva řidiče, dětské sedačky, neomezené kilometry, přistavení a vyzvednutí po celém ostrově Karpathos a na letišti.

V Karpathos Sofia´s půjčovna aut Vám nabízíme kvalitní a osvědčené vozy, o které se pravidelně staráme a udržujeme je v co nejlepším stavu. Ke všem vozů automaticky poskytujeme pro případ nehody nonstop asistenční službu v češtině, která se postará o vůz i o Vás a Váš bezpečný návrat do Vašeho ubytování.

Rezervace jsou možné nonstop po celý rok, pro rezervaci je vždy potřeba vyplnit rezervační formulář. Rezervaci Vám pak emailem potvrdíme zpět.
Pro dotazy a další informace můžete vyžít některý ze způsobů uvedených v Kontakty