Kontaktujete nás!
Jsme zde pro Vás NONSTOP
Menu

Karpathos Travel Rent a Car - kontaktní údaje a další informace

Email

Pokud nám chcete napsat, je to samozřejmě možné, máme české zaměstnace, psát je možno na email pujcovna@karpathos-pujcovna.cz

 

Rezervace a její vytvoření a ověření

Rezervace jsou možné pouze vyplněním rezervačního formuláře, telefonické rezervace nejsou možné. Pro informace ohledně půjčování aut prosíme o respektování níže uvedených pravidel a provozní doby. Informace o dostupnosti je možné poskytnout pouze na základě vyplněného rezervačního formuláře, ne telefonicky.

 

Obecné informace ohledně půjčování aut a podmínek

Pro obecné infomace, které zde nejsou uvedeny, nebo pokud Vám z uvedených infomací není něco zřejmé, tak volat můžete kdykoliv v rozmezí 9:00-19:00 včetně soboty a neděle na telefon 725 471 327. Informace o dostupnosti vozů není možné po telefonu poskytnou, vždy je potřeba vyplnit rezervační formulář (je to nezávazné), dostupnost Vám potvrdíme emailem. Komunikace probíhá v češtině.

 

Hotline pro klienty na Karpathosu, kteří mají zapůjčené auto

Pokud již máte zapůjčený vůz nebo má být doručen v následujích okamžicích a potřebujete nás kontaktovat například kvůli nehodě nebo jiné provozní záležitosti, je možné z Karpathosu volat nonstop na telefon +420 725 471 327. Komunikace probíhá v češtině.